top of page

PIERWSZY TRENING

& bezpłatne INTRO BJJ

 

Pierwszy trening to wyzwanie, przez które każdy z nas musiał przejść. Pamiętamy, że nie jest to łatwe i staramy się pomagać "nowym". Wasza obecność na macie to element rozwoju naszej Akademii. Chcemy byście jak najszybciej oswoili sie z matą, poczuli grunt pod nogami i z czasem zaczęli nam deptać po piętach. Wy potrzebujecie nas, a my Was. Teraz czas na pierwszy trening, na który serdecznie zapraszamy!

Udział w pierwszym treningu jest darmowy i do niczego nie zobowiązuje. Jeśli zastanawiasz się czy to dobry pomysł to przyjdź na matę. Porozmawiamy, wyjaśnimy czym się zajmujemy i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Twoje zadanie to pojawić się w Gracie Barra Poznań. Nasze zadanie to przekonać Cię, że dostosujemy trening do Twoich możliwości i potrzeb, zapewniając Ci bezpieczny sportowy rozwój. BJJ pozwala na trening na różnych poziomach zaawansowania, w różnym wieku i nawet przy bardzo ograniczonych predyspozycjach do uprawiania sportu.

Na trening zabierz:

  • strój sportowy (nie musi to być kimono, jeśli go nie posiadasz),

  • butelka wody,

  • ręcznik,

  • klapki.


Jeśli chcesz wiedzieć więcej to zapraszamy to lektury naszego bloga. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wpis poświęcony pierwszemu treningowi. Czytaj więcej...

 

Do zobaczenia na macie!

 

 

BEZPŁATNE TRENINGI "BJJ INTRO"

Zajęcia INTRO są zawieszone na wakacje.

WRACAMY WE WRZEŚNIU 👊

 

BJJ INTRO to trzymiesięczny cykl bezpłatnych treningów brazylijskiego jiu jitsu dedykowany początkującym. Jeśli miałeś długą przerwę w uprawianiu sportu, chcesz "na miękko" wejść w trening lub potrzebujesz trochę czasu żeby oswoić się z matą to INTRO jest właśnie dla Ciebie. Podczas treningów wyjaśnimy czym jest bjj, pokażemy jak wyglądają treningi i wspólnie poznamy kilka podstawowych technik. Podciągniemy również formę, która pozwoli bez kompleksów i stresu dołączyć do grup sparingowych. Treningi odbywają się raz w tygodniu i prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. 

TRENINGI INTRO w sezonie 2023:

  • od 1 stycznia 2023 do końca marca 2023 (12 tygodni),

  • od 1 kwietnia 2023 do końca czerwca 2023 (12 tygodni),  

Do grupy intro można dołączyć w każdym momencie, także w trakcie trwania cyklu. Zapraszamy. ​

BJJ Intro
bottom of page