Gracie Barra Poznan Team Draculino

 tel.: +48 507 60 60 40 "J"

PIERWSZY TRENING

& bezpłatne INTRO BJJ

 

Pierwszy trening to wyzwanie, przez które każdy z nas musiał przejść. Pamiętamy, że nie jest to łatwe i staramy się pomagać "nowym". Wasza obecność na macie to element rozwoju naszej Akademii. Chcemy byście jak najszybciej oswoili sie z matą, poczuli grunt pod nogami i z czasem zaczęli nam deptać po piętach. Wy potrzebujecie nas, a my Was. Teraz czas na pierwszy trening, na który serdecznie zapraszamy!

Udział w pierwszym treningu jest darmowy i do niczego nie zobowiązuje. Jeśli zastanawiasz się czy to dobry pomysł to przyjdź na matę. Porozmawiamy, wyjaśnimy czym się zajmujemy i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Twoje zadanie to pojawić się w Gracie Barra Poznań. Nasze zadanie to przekonać Cię, że dostosujemy trening do Twoich możliwości i potrzeb, zapewniając Ci bezpieczny sportowy rozwój. BJJ pozwala na trening na różnych poziomach zaawansowania, w różnym wieku i nawet przy bardzo ograniczonych predyspozycjach do uprawiania sportu.

Na trening zabierz:

  • strój sportowy (nie musi to być kimono, jeśli go nie posiadasz),

  • butelka wody,

  • ręcznik,

  • klapki.


Jeśli chcesz wiedzieć więcej to zapraszamy to lektury naszego bloga. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wpis poświęcony pierwszemu treningowi. Czytaj więcej...

 

Do zobaczenia na macie!

 

 

BEZPŁATNE TRENINGI "BJJ INTRO"

 

BJJ INTRO to trzymiesięczny cykl bezpłatnych treningów brazylijskiego jiu jitsu dedykowany początkująym. Jeśli miałeś długą przerwę w uprawianiu sportu, chcesz "na miękko" wejść w trening lub potrzebujesz trochę czasu żeby oswoić się z matą to INTRO jest właśnie dla Ciebie. Podczas treningów wyjaśnimy czym jest bjj, pokażemy jak wyglądają treningi i wspólnie poznamy kilka podstawowych technik. Podciągniemy równiez formę, która pozwoli bez kompleksów i stresu dołączyć do grup sparingowych. Treningi odbywają się raz w tygodniu i prowadzone są przez doświadczonego instruktora i zawodnika Piotra Chmielarza (czarny pas bjj). Ruszyliśmy we wrześniu i trenujemy do końca grudnia. Można dołączyć do grupy w każdej chwili.

TRENINGI INTRO - data rozpoczęcia treningów w sezonie 2017/2018:

  • od września do końca grudnia 2018 = (3 miesiące)

  • od 4 stycznia do 31 marca 2019 = (3 miesiące)  

  • od 5 kwietnia do 30 czerwca 2019 = (3 miesiące)

 

 

 

 

 

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now